Aktualności

Praktyki zawodowe

  • by

Chcieli byśmy z dumą poinformować, że jako jedna z nielicznych szkół na terenie Sądecczyzny udało nam się zorganizować praktyki zawodowe w sądeckich przedsiębiorstwach! Życzymy owocnej nauki i twórczej pracy.

PRZYPOMINAMY !

  • by

⚠Przypominamy, że sekretariat szkolny otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 13.00 W związku z powyższym prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa: 🤲 dezynfekowanie rąk przy użyciu środka odkażającego dostępnego w sekretariacie 😷 przychodzenie do sekretariatu w sprawach szkolnych i rekrutacji w maseczkach ⚠ zachowywanie… Czytaj więcej »PRZYPOMINAMY !

ZMIANY TERMINÓW NABORU!

  • by

Drodzy uczniowie klas ósmych, postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2020/2021 do klas Ibędzie przeprowadzane w nowych terminach, które zostaną podane do publicznej wiadomości przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania.Nowe terminy naboru do klas I, a także terminy składania dokumentów zostaną podawane do publicznej… Czytaj więcej »ZMIANY TERMINÓW NABORU!

Microsoft 365

  • by

PRYWATNE SZKOŁY NIEPUBLICZNE W CZOŁÓWCE INNOWACYJNOŚCI ! Prywatne Szkoły Niepubliczne jako jedna z nielicznych szkół ponadpodstawowych wdrożyła innowacyjny produkt Microsoft 365. Uczniowie, Prywatnych Szkół Niepublicznych mogą bezpłatnie się zarejestrować w usłudze Office 365 Education, która obejmuje programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, a teraz także Microsoft… Czytaj więcej »Microsoft 365

Harmonogram egzaminu maturalnego

  • by

Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 24 kwietnia 2020 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu  maturalnego w 2020 roku.      Harmonogram PDF

Informacja dla maturzystów

  • by

Informujemy, że świadectwa ukończenia szkoły wydawane będą podczas egzaminów maturalnych, tj. w terminie: 08.06. 2020 do 29.06.2020 roku. W razie konieczności świadectwa można będzie odebrać po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z sekretariatem szkoły.

Komunikat w sprawie koronawirusa

  • by

  Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej zajęcia dydaktyczno-wychowawcze we wszystkich szkołach na terenie kraju będą zawieszone do 24 maja 2020 roku.

KURS FOTOGRAFII

  • by

Prywatne Szkoły Niepubliczne serdecznie zapraszają wszystkich uczniów na zajęcia dodatkowe z fotografii w poniedziałki o godzinie 15.00 (więcej informacji w sekretariacie).

Konkurs „Perły Sądecczyzny”

  • by

W marcu odbyło się wręczenie nagród w corocznym konkursie „Perły Sądecczyzny.” Uczennica klasy 1b z naszej szkoły – Żaklin Basta otrzymała II nagrodę w kategorii „Człowiek”. Serdecznie gratulujemy jej wykonania wspaniałego zdjęcia i zdobycia nagrody