Kierunki

Technik Programista

Dynamiczny rozwój sektora IT oraz rosnące zapotrzebowanie na programistów sprawia , że jest to zawód, jeden z najlepiej wynagrzadzanych. Z roku na rok obserwuje się ciągły rozwój tej branży a rynek pracy wręcz pęka w szwach w ofertach IT. 

technik informatyk

Technik Informatyk

Technik Informatyk jest najbardziej poszukiwanym zawodem na rynku pracy. Jest to spowodowane tym, iż branża informatyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów gospodarczych. Jeżeli czujesz, że świat IT to Twoje miejsce na Ziemi, to ten kierunek jest właśnie dla Ciebie.

Technik Fotografii i Multimediów

Technik Fotografii i Multimediów jest to zawód niezwykle poszukiwany w dzisiejszych czasach. Jednak tylko nie liczni mogą firmować się dyplomem państwowym. Jeśli masz twórczą wyobraźnię, jesteś kreatywny, masz dużo pomysłów to ten kierunek jest stworzony dla Ciebie.

Technik Reklamy

Technik reklamy jest to zawód dla osób kreatywnych z twórczą wyobraźnią. Jeśli masz dużo pomysłów i pasjonuje Cię świat reklamy to ten kierunek jest idealną propozycją dla Ciebie.

Specjaliści tego kierunku znajdą zatrudnienie niemal w każdej firmie. Jeżeli jesteś osobom przedsiębiorczą i komunikatywnym oraz interesujesz się sferą społeczną, ekonomiczną czy biznesową, to ten zawód jest dla Ciebie.

Technik Hotelarstwa

Technik hotelarstwa jest bardzo poszukiwanym zawodem na rynku pracy w związku z ciągle rozwijającą się branżą hotelarską. Jego działalność obejmuje planowanie prac podległemu zespołowi oraz wprowadzania rozwiązań technicznych i organizacyjnych wpływających na poprawę warunków i jakości pracy. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś otwarty i komunikatywny to ten zawód jest stworzony dla Ciebie.

Technik organizacji turystyki jest bardzo poszukiwanym zawodem na rynku pracy w związku z ciągle rosnącym zapotrzebowaniem na usługi turystyczne i imprez masowych. Jego działalność obejmuje organizowanie i obsługę eventów, imprez turystycznych, kongresów, konferencji, targów. Jeśli lubisz planować podróże kontakt z klientem to ten kierunek jest dla Ciebie.