O szkole

O NAS

.

Prywatne Szkoły Niepubliczne to jedne z najdłużej działających jednostek na rynku prywatnych usług oświatowych w Polsce. Funkcjonujemy od roku 1992 sukcesywnie zdobywając wiedzę o tym jak powinna wyglądać nowoczesna, przyjazna uczniom szkoła.

Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej a nasza oferta edukacyjna przygotowywana jest na podstawie dogłębnej analizy zapotrzebowania rynku pracy. Szkoła w procesie nauczania i wychowania kieruje się chrześcijańskim systemem wartości. Pragnieniem naszym jest tworzenie Szkoły odwołującej się do najlepszych tradycji edukacyjnych przystosowanej jednak do potrzeb nowoczesnego świata.

Oferujemy uczniom miłą atmosferę, którą tworzy profesjonalna kadra pedagogiczna. Ograniczona ilość uczniów sprawia, iż panuje u nas kameralny klimat, dzięki któremu możemy dostrzegać indywidualne potrzeby wychowawczo – rozwojowe każdego ucznia. Te zalety połączone z bardzo dobrą infrastrukturą, profesjonalnie wyposażonymi pracowniami oraz dogodną lokalizacją w centrum Nowego Sącza sprawiają, że nasza oferta jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych na rynku usług oświatowych w Małopolsce.